»
»
»
Намери продукти по:
Препоръчваме Ви:

При грип и простуда

Веровал тест Ще помогне ли антибиотикът

Имате температура, главоболие, болки в мускулите, които се появяват внезапно и буквално ви повалят в леглото. Най-вероятно сте хванали грип. Най-доброто, което можете да направите е да останете в къщи и да почивате максимално. Пийте топли течности. Старайте се да предпазите останалите членове на семейството си от заразяване, като се “изолирате” в отделна стая, ползвате самостоятелни прибори и не използвате общи вещи. ...прочетете повече ...

Вижте таблицата с активните съставки на някои от най-често използваните медикаменти за лечение на грип и простуда, както и симптомите, към които са насочени.

 
Имунид, Immuneed балсам за мазане при настинка 50 мл Имунид, Immuneed балсам за мазане при настинка 50 мл Облекчава симптомите на настинката. Намалява чувството на дискомфорт, улеснявайки дишането. Цена 0.00 лв. Разгледай подробно Афлу Тайс, Aflu Theiss капки 50 мл Д-р Тайс Афлу Тайс, Aflu Theiss капки 50 мл Д-р Тайс Хомеопатичен лекарствен продукт за настинка и свързани с нея заболявания. Цена 15.98 лв. Разгледай подробно Vicks, Викс АнтиГрип макс 10 сашета при грип и простуда Vicks, Викс АнтиГрип макс 10 сашета при грип и простуда Парацетамол 1000 mg, фенилефринов хидрохлорид 12,2 mg. Цена 8.90 лв. Разгледай подробно Vicks, Викс АнтиГрип комплекс 10 сашета при грип и настинка Vicks, Викс АнтиГрип комплекс 10 сашета при грип и настинка Парацетамол 500 мг, гвайфенезин 200 мг, фенилефринов хидрохлорид 10 мг. Цена 8.90 лв. Разгледай подробно Терафлу Макс, Theraflu Max  простуда и кашлица 10 сашета Терафлу Макс, Theraflu Max простуда и кашлица 10 сашета Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 12,2 mg, Guaifenesin 200 mg. Цена 9.90 лв. 8.26 лв. Разгледай подробно Олитабс/ Olytabs 12 табл. Олитабс/ Olytabs 12 табл. Ibuprofen 200mg, Pseudoepherin 30mg Цена 6.48 лв. Разгледай подробно Аспирин Ултра, Aspirin Ultra 500mg таблетки Аспирин Ултра, Aspirin Ultra 500mg таблетки Ацетилсалицилова киселина / acetylsalicylic acid/ 500mg Цена 2.69 лв. Разгледай подробно Veroval, Веровал тест Ще помогне ли антибиотикът? Veroval, Веровал тест Ще помогне ли антибиотикът? Бърз тест за откриване на бактериална инфекция при настинка. Цена 22.80 лв. Разгледай подробно Хюмер Стоп вирус, Humer Stop virus спрей за нос 15ml за превенция при настинка и грип Хюмер Стоп вирус, Humer Stop virus спрей за нос 15ml за превенция при настинка и грип Предпазва от настинка и грип, като "улавя" вирусите и помага на организма да ги елиминира. Цена 10.68 лв. Разгледай подробно Куикс протект, Quixx protect табл.за смучене с вкус на мед и лимон Куикс протект, Quixx protect табл.за смучене с вкус на мед и лимон Куикс протект служи за овлажняване на лигавицата на устата и гърлото. Цена 8.80 лв. Разгледай подробно