Коледен магазин

Категории

Фармация и здраве

Парален Грип хот дринк / Paralen Grip hot drink сашети х 12

арт. № 3883
Изчерпана наличност !
1069лв
* Цената е за опаковка с ДДС, и е валидна единствено за поръчки, направени през сайта.

Ако се интересувате от този продукт моля изпратете запитване:

Благодарим Ви, че се свързахте с нас! Ще се свържем с Вас възможно най-скоро!
Марка: Zentiva Тегло: 0.050 кг.
Рейтинг:
лекарство без рецепта

Paracetamol  650mg, Phenylephrine hydrochloride 10mg

Получавате 10 бонус точки, ако сте регистриран потребител.

Парален Грип Хот Дринк е предназначен за краткотрайно облекчаване на симптомите на грип, настинка и втрисане. Тези симптоми включват повишена температура, треперене, главоболие, възпалено гърло, мускулни и ставни болки. Парален Грип Хот Дринк отпушва носа и облекчава болезнените синуси и така улеснява дишането.

Парален Грип Хот Дринк е предназначен за приложение при болка и температура придружени от запушен нос.

Подходящ  за:

Възрастни и деца над 12 години.

Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:

Парацетамол ( paracetamol) 650mg, Фенилефринов хидрохлорид (phenylephrine hydrochloride) 10mg.

Дозировка:

Възрастни, включително в напреднала възраст и деца на възраст над 12 години: 1 саше разтворено в топла вода до 4 пъти дневно. Отделните дози трябва да се приемат на интервал от поне 4 часа.

Не приемайте повече от 4 сашета за 24 часа.

Предупреждения:

Не приемайте Парален Грип Хот Дринк ако: сте алергични към някоя от съставките, имте високо кръвно или тежко сърдечно заболяване, имате диабет, имате тежко чернодробно заболяване, имате повишена функция на щитовидната жлеза, имате тясноъгълна глаукома, задържате урина, имате съдов тумор на надбъбречната жлеза.

Не употребявайте Парален Грип Хот Дринк , ако в момента приемате антидепресанти и симпатомиметици, включително лекарства, които се прилагат по различни начини, т.е. през устата или локално ( в носа, ушите или очите).

Не използвайте други продукти съдържащи парацетамол, деконгестанти или лекарства за настинка и грип едновременно с Парален Грип Хот Дринк без да се консултирате с Вашия лекар.

Използването на по-високи от препоръчваните дози може да доведе до риск от тежко увреждане на чернодробната функция.

Лекарственият продукт не трябва да се използва по време на бременност. Бременни и жени, които кърмят могат да използват Парален Грип Хот Дринк само ако е препоръчан от лекар.

Изтегли файлове:

ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА, важи:
при поръчки над 58 лв, до 2 кг;
- при поръчки над 100 лв, до 5 кг.


Цените, които даваме за доставка и за наложен платеж, са по действащата тарифа на куриерска фирма "Спиди".

При тегло Цена на доставка
до офис на Спиди
Цена на доставка
до адрес на клиента
за пратки до 2 кг 3,99 лв 4,90 лв
за пратки над 2 до 5 кг 4,90 лв 6,90 лв
за пратки над 5 до 10 кг 6,90 лв 9,90 лв
за пратки над 10 до 20 кг 8,90 лв 14,90 лв

Пълните условия за доставка можете да прочетете тук

По отношение на предлаганите продукти е налице законова гаранция за съответствие на стоката с договора за продажба.

Имате право да се откажете от направена поръчка в срок от 14 дни. Срокът на право на отказ е четиринадесет дни от датата на приемане на последната доставена стока от Вас или от от посочено от Вас трето лице, различно от доставчика.

Вие трябва да поемете преките разходи по връщане на стоките. В случай на отказ, стоката трябва да бъде върната в запазена оригинална опаковка, с ненарушена цялост и неизползвана. При неизпълнение на тези условия запазваме правото си да откажем да приемем върнатата стока и да не възстановим сумата, платена от Вас.

Лекарства без лекарско предписание, хранителни добавки и медицински изделия не могат да бъдат връщани поради специфичните изисквания на съхранението им, освен ако това не се случи при самата доставка от куриера. Веднъж приети от клиента, тези продукти не подлежат на връщане.

За да използвате правото си на отказ е достатъчно да изпратите уведомлението за отказ преди изтичане на посочения по-горе срок - https://www.afya-pharmacy.bg/infobg/1

След вашия отказ ние ще ви възстановим всички плащания, като използваме същото платежно средство, използвано от вас при първоначалната транзакция  незабавно и най-късно в четиринадесет дневен срок след получаване на Вашето уведомление за отказ от договора, като това няма да бъде свързано с никакви разходи за Вас.

Вие трябва да ни изпратите обратно стоките за ваша сметка не по-късно от 14 дни след деня, в който сте ни информирали за отказа си от настоящия договор.

В случай, че отказът е заради разминаване на поръчаната и доставена стока, то всички разходи по връщането на продукта и евентуалната му подмяна са за сметка на Афиа фарма ЕООД.


Разгледайте и тези продукти:
Прочети още
Добави в количката