За Въпроси:  sales@afya-pharmacy.bg
За Въпроси:  sales@afya-pharmacy.bg
Готови ли сте за лятото? Посетете нашия ЛЕТЕН МАГАЗИН и се възползвайте от многобройните ни промоции и специални предложения

Терафлу, Theraflu Простуда и грип 10 сашета

лекарство без рецепта
Терафлу, Theraflu Простуда и грип 10 сашета
7.50 лв. Цената е за опаковка с ДДС, и е валидна единствено за поръчки, направени през сайта.
Няма наличност
Всички продукти от марката Novartis »
Рейтинг

Paracetamol, Phenylephrine hydrochloride, Pheniramine maleate

Описание
Листовки / Файлове
Условия за доставка

Терафлу Простуда и Грип се прилага за краткосрочно лечение на съпровождащите симптоми при грип и простудни заболявания, включващи: висока температура и втрисане, болки в тялото, главоболие, запушен нос, кихане и секреция от носа.

Подходящ за:
Възрастни и деца над 12 години
Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:
Парацетамол (Paracetamol) 650mg, Фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10mg, Фенирамин малеат (Pheniraminemaleate) 20mg

Дозировка:
Възрастни и деца над 12 години: Разтворете съдържанието на едно пакетче в чаша с гореща вода (приблизително 250 ml) и изпийте, докато е още топло. Дозата може да се повтори след 4-6 часа според необходимостта от облекчаване на симптомите, но да не се приемат повече от 3 дози за 24 часа.

Предупреждения:
He приемайте, ако сте алергични (свръхчувствителни) към активните вещества или към някоя от останалите съставки.
Не приемайте това лекарство, ако страдате отбелодробно заболяване (включително астма) или недостиг на глюкозо-6-фосфат дехидрогеназа (G-6PD).
Не приемайте Терафлу, акоприемате други лекарства, съдържащи парацетамол или ако сте приемали моноаминооксидазен инхибитор (МАОИ) през последните две седмици (МАОИ включват лекарства, използвани за лечение на депресия, психични или емоционални състояния или болест на Паркинсон).
При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.
Добре е лекарственият продукт да се приема на всеки 4 до 6 часа, докато симптомите са налице, но не по-дълго от 5 последователни дни.
Терафлу може да предизвика сънливост. He шофирайте и не управлявайте машини, докато приемате лекарствения продукт.

Опаковка:
10 сашета


Терафлу Простуда и Грип се прилага за краткосрочно лечение на съпровождащите симптоми при грип и простудни заболявания, включващи: висока температура и втрисане, болки в тялото, главоболие, запушен нос, кихане и секреция от носа.
Листовки / Файлове » ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА:
при поръчки над 58 лв, до 1 кг
- при поръчки над 100 лв, до 2 кг


Цени на доставка за поръчки до 1 кг:

До офис на Спиди: 4,00 лв
До адрес на клиент: 5,34 лв

Цени на доставка за поръчки до 2 кг:
До офис на Спиди: 4,00 лв
До адрес на клиент: 6,34 лв

За по-големи пратки, както и за населени места, без офис на Спиди, сумата за доставка, ще бъде визуализирана след попълване на данните и преди финализиране на поръчката.

Посочените цени са с включено ДДС. 
Разходите по доставката са за сметка на купувача и се включват в сумата на поръчката.

За продукти, които изискват специално транспортиране в хладилна чанта, към стойността на поръчката се добавя такса по тарифата на Спиди. Тази такса се заплаща отделно в товарителницата на Спиди и не фигурира в потвърждението на поръчката на клиента.

В случай, че изберете да получите поръчката си в избрана от Вас аптека Афиа, заплащате стойността на място в аптеката в брой или с карта, без да дължите такса доставка.

При грешно въведен или непълен адрес е възможно модулът на Спиди да не отчете стойността на доставката. 

След финализиране на поръчката, ще получите потвърждаващ e-mail, без телефонно обаждане.
Когато изпратим Вашата поръчка ще получите нов e-mail, съдържащ номера на товарителницата и детайли за поръчката. Вашата поръчка ще бъде изпратена още същия ден (в случай, че е постъпила при нас до 12:00 ч. на обяд) или на следвашия ден (за поръчки, постъпили след 12:00 часа на обяд). Поръчките, постъпили след 12:00 часа в петък, в събота или неделя се изпълняват в понеделник и се получават във вторник.

За продукти в промоция е възможно да има ограничения в количествата.

За изпълнение на Вашата поръчка регистрирацията не е задължителна, но попълването на полета като име, адрес и телефон на получател са задължителни, освен когато преминавате през опцията "БЪРЗА ПОРЪЧКА".
Личните данни, които ни предоставяте, ще бъдат използвани единствено за изпълнение на Вашата поръчка и доставката й от куриер.

Цените на продуктите са за 1 опаковка с включено ДДС.
Цените и отстъпките  на всички артикули в онлайн аптека Afya pharmacy важат само за поръчки направени онлайн.

Уважаеми клиенти, ако забележите някаква нередност при начисляване на разходи за доставка и такса наложен платеж, моля веднага да ни сигнализирате на sales@afya-pharmacy.bg

Общи условия

Декларация за поверителност
Най-купувани продукти
Тайлол хот, Tylol hot сашета х 12 Тайлол хот, Tylol hot сашета х 12 Paracetamol, Chlorpheniramine maleate, Pseudoephedrine
9.20 лв.
Колдрекс МаксГрип, Coldrex MaxGrip горски плодове 10 сашета Колдрекс МаксГрип, Coldrex MaxGrip горски плодове 10 сашета Paracetamol, Phenylephrine hydrochloride, Ascorbic acid
9.42 лв.