afya
contacts
contacts
За въпроси: sales@afya-pharmacy.bg
profile
Потребителски достъп
Продукти Разширено

Категории

Фармация и здраве

Ацефеин таблетки x 10 при главоболие и мигрена

арт. № 15522
427лв
397лв
* Цената е за опаковка с ДДС, и е валидна единствено за поръчки, направени през сайта.
Марка: Actavis OTC Тегло: 0.050 кг.
Рейтинг:
лекарство без рецепта
Acetylsalycilic acid, paracetamol, codein phosphate.
Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. В комбинацията противоболковото действие на отделните съставки се усилва и се намаляват страничните ефекти, поради използване на по-ниски дози на съставките.

Ацефеин се използва за краткотрайно и симптоматично лечение на трудно повлияващи се от самостоятелно приложение на отделните съставки болки от различен произход като главоболие, мигрена, зъбобол;болки след травми и операции;остри ставни и мускулни болки (включително при възпалителни и дегенеративни заболявания на опорно-двигателния апарат);заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити, плексити;възпалителни процеси на горните дихателни пътища, протичащи с кашлица и повишена температура.

Подходящ за:

Възрастнии деца над 15 години

Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:

Ацетилсалицилова киселина 250 mg, Парацетамол 250 mg, Кофеин 50 mg, Кодеинов фосфат 10 mg


Дозировка:

При възрастни и деца над 15 години обичайно се приема по 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
Максималната еднократна доза е 2 таблетки, а максималната дневна доза е 6 таблетки.
Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.


Предупреждения:

Не използвайте Ацефеин ако сте алергични (свръхчувствителни) към някое от активните или помощните вещества на продукта, ако сте алергични към нестероидни противовъзпалителни продукти, ако имате язва на стомаха и дуоденума, при наличие на кървене, при тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност.                                     

При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.

Изтегли файлове:

ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА:
при поръчки над 58 лв, до 2 кг
- при поръчки над 100 лв, до 5 кг


Цените на доставка и наложен платеж са по действащата тарифа на куриерска фирма Спиди.

Тегло до офис на Спиди до адрес на клиента
до 2 кг 3,99 лв 4,90 лв
над 2 до 5 кг 4,90 лв 6,90 лв
над 5 до 10 кг 6,90 лв 9,90 лв
над 10 до 20 кг 8,90 лв 14,90 лв

За по-големи пратки, както и за населени места, без офис на Спиди, сумата за доставка, ще бъде визуализирана след попълване на данните и преди финализиране на поръчката.

Посочените цени са с включено ДДС. 
Разходите по доставката са за сметка на купувача и се включват в сумата на поръчката.

За продукти, които изискват специално транспортиране в хладилна чанта, към стойността на поръчката се добавя такса по тарифата на Спиди. Тази такса се заплаща отделно в товарителницата на Спиди и не фигурира в потвърждението на поръчката на клиента.

В случай, че изберете да получите поръчката си в избрана от Вас аптека Афиа, заплащате стойността на място в аптеката в брой или с карта, без да дължите такса доставка.

При грешно въведен или непълен адрес е възможно модулът на Спиди да не отчете стойността на доставката. 

След финализиране на поръчката, ще получите потвърждаващ e-mail, без телефонно обаждане.
Когато изпратим Вашата поръчка ще получите нов e-mail, съдържащ номера на товарителницата и детайли за поръчката. Вашата поръчка ще бъде изпратена още същия ден (в случай, че е постъпила при нас до 12:00 ч. на обяд) или на следвашия ден (за поръчки, постъпили след 12:00 часа на обяд). Поръчките, постъпили след 12:00 часа в петък, в събота или неделя се изпълняват в понеделник и се получават във вторник.

За продукти в промоция е възможно да има ограничения в количествата.

За изпълнение на Вашата поръчка регистрирацията не е задължителна, но попълването на полета като име, адрес и телефон на получател са задължителни, освен когато преминавате през опцията "БЪРЗА ПОРЪЧКА".
Личните данни, които ни предоставяте, ще бъдат използвани единствено за изпълнение на Вашата поръчка и доставката й от куриер.

Цените на продуктите са за 1 опаковка с включено ДДС.
Цените и отстъпките  на всички артикули в онлайн аптека Afya pharmacy важат само за поръчки направени онлайн.

Уважаеми клиенти, ако забележите някаква нередност при начисляване на разходи за доставка и такса наложен платеж, моля веднага да ни сигнализирате на sales@afya-pharmacy.bg

Общи условия

Декларация за поверителност


Разгледайте и тези продукти:
Прочети още
Добави в количката