Коледен магазин

Категории

Фармация и здраве

Колдрекс, Coldrex MaxGrip Лимон x5 при настинка и грип

арт. № 34727
597лв
* Цената е за опаковка с ДДС, и е валидна единствено за поръчки, направени през сайта.
Марка: Perrigo Производител: Perrigo Тегло: 0.050 кг.
Рейтинг:
лекарство без рецепта

Paracetamol, Phenylephrine hydrochloridе, Ascorbic acid

Получавате 5 бонус точки, ако сте регистриран потребител.

Колдрекс Макс Грип Лимон е бързо и ефективно лекарство срещу симптомите на настинка и грип. Максимална сила в една доза - осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синузит и свързаната с него болка.

Подходящ за:

Възрастни и деца над 12 години.

Винаги прочитайте листовката преди употреба!

Активни съставки:


1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

Дозировка:

Възрастни и деца на и над 12 години:по едно саше на всеки 4 часа.

Изсипете едно саше в чаша с гореща вода. Разбъркайте, докато се разтвори.

Предупреждения:

Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С.

Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване, повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания, при прием на антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата, ако страдате от вродена непоносимост към фрукгоза, глюкозен/галактозен синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит.

При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди да приемате каквото и да е лекарствено средство.

He взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.

Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.

He давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание.

Консултацията с лекар е наложителна, ако високата температура продължи повече от 3 дни, а другите симптоми - повече от 5 дни.

Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потьрсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре.

Опаковка:
5 сашета
 

Изтегли файлове:

Листовка за пациента
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА, важи:
при поръчки над 58 лв, до 2 кг;
- при поръчки над 100 лв, до 5 кг.


Цените, които даваме за доставка и за наложен платеж, са по действащата тарифа на куриерска фирма "Спиди".

При тегло Цена на доставка
до офис на Спиди
Цена на доставка
до адрес на клиента
за пратки до 2 кг 3,99 лв 4,90 лв
за пратки над 2 до 5 кг 4,90 лв 6,90 лв
за пратки над 5 до 10 кг 6,90 лв 9,90 лв
за пратки над 10 до 20 кг 8,90 лв 14,90 лв

Пълните условия за доставка можете да прочетете тук

По отношение на предлаганите продукти е налице законова гаранция за съответствие на стоката с договора за продажба.

Имате право да се откажете от направена поръчка в срок от 14 дни. Срокът на право на отказ е четиринадесет дни от датата на приемане на последната доставена стока от Вас или от от посочено от Вас трето лице, различно от доставчика.

Вие трябва да поемете преките разходи по връщане на стоките. В случай на отказ, стоката трябва да бъде върната в запазена оригинална опаковка, с ненарушена цялост и неизползвана. При неизпълнение на тези условия запазваме правото си да откажем да приемем върнатата стока и да не възстановим сумата, платена от Вас.

Лекарства без лекарско предписание, хранителни добавки и медицински изделия не могат да бъдат връщани поради специфичните изисквания на съхранението им, освен ако това не се случи при самата доставка от куриера. Веднъж приети от клиента, тези продукти не подлежат на връщане.

За да използвате правото си на отказ е достатъчно да изпратите уведомлението за отказ преди изтичане на посочения по-горе срок - https://www.afya-pharmacy.bg/infobg/1

След вашия отказ ние ще ви възстановим всички плащания, като използваме същото платежно средство, използвано от вас при първоначалната транзакция  незабавно и най-късно в четиринадесет дневен срок след получаване на Вашето уведомление за отказ от договора, като това няма да бъде свързано с никакви разходи за Вас.

Вие трябва да ни изпратите обратно стоките за ваша сметка не по-късно от 14 дни след деня, в който сте ни информирали за отказа си от настоящия договор.

В случай, че отказът е заради разминаване на поръчаната и доставена стока, то всички разходи по връщането на продукта и евентуалната му подмяна са за сметка на Афиа фарма ЕООД.


Разгледайте и тези продукти:
Прочети още
Добави в количката