»
»
»

Лека до умерена болка

Долоргит, Dolorgiet med капки за уши разтвор 10ml Долоргит, Dolorgiet med капки за уши разтвор 10ml За съпътстващо лечение при оплаквания в ушния канал (например при отит - възпаление на външното ухо). Цена 6.48 лв. Разгледай подробно Нурофен стопколд, Nurofen stopcold 24таблетки Нурофен стопколд, Nurofen stopcold 24таблетки Ибупрофен, псевдоефедрин хидрохлорид. Цена 11.96 лв. Разгледай подробно Капсамол Долор / Capsamol Dolor 0,05% крем 50ml Капсамол Долор / Capsamol Dolor 0,05% крем 50ml

Люти пиперки, гъст стандартизиран екстракт (4-7:1), съответстващ на 53 mg Капсаициноиди, изчислени като Капсаицин.

Цена 11.98 лв. Разгледай подробно
ПарацетаМакс / ParacetaMax 500mg гранули в сашета х10 ПарацетаМакс / ParacetaMax 500mg гранули в сашета х10

Парацетамол (Paracetamol) 500mg

Цена 6.70 лв. Разгледай подробно
Налгезин / Nalgesin таблетки 275mg x10 Налгезин / Nalgesin таблетки 275mg x10

Naproxen sodium

Цена 3.76 лв. Разгледай подробно
Ибупром Спринт Макс / Ibuprom Sprint Max 400mg 6капсули Ибупром Спринт Макс / Ibuprom Sprint Max 400mg 6капсули

Ибупрофен

Цена 3.98 лв. Разгледай подробно
Долорен / Doloren 200mg tabl.x10 Долорен / Doloren 200mg tabl.x10

Ибупрофен ( ibuprofen)

Цена 3.50 лв. Разгледай подробно
Панадол екстра оптизорб / Panadol Extra Optizorb 500mg/65mg 12табл. Панадол екстра оптизорб / Panadol Extra Optizorb 500mg/65mg 12табл.

Парацетамол 500mg, кофеин 65mg.

Цена 3.48 лв. Разгледай подробно
Милорофен / Milorofen таблетки 200mg x 10 Милорофен / Milorofen таблетки 200mg x 10

Ibuprofen 200mg.

Цена 2.95 лв. Разгледай подробно
Нурофен Експрес Форте табл.400mg х10 Нурофен Експрес Форте табл.400mg х10

За облекчаване симптомите на лека до умерена болка като главоболие, зъбобол, менструални болки,понижаване на температурата и облекчаване симптомите на простуда и грип.

Цена 7.90 лв. Разгледай подробно